Liste cazare (după contestații) 2022-2023

Cei care nu au obținut un loc în cămin pot trimite o cerere de redistribuire până în 30 septembrie pe adresa bioge@ubbcluj.ro, urmând ca după încheierea perioadei de cazări, locurile neocupate să fie redistribuite.

Pentru redistribuiri vor fi luați în considerare toți studenții care au depus cerere de cazare și nu au fost repartizați într-un cămin la listele inițiale sau finale. Studenții care au depus contestații care nu au fost soluționate sau cereri de redistribuire după afișarea listelor inițiale nu mai trebuie să trimită altă cerere de redistribuire.

PERIOADA DE CAZĂRI

30.09.2022-02.10.2022

intervalul orar 08:00-16:00

(cu pauză de masă 12:00-13:00)

30.09 – 01.10– Studenții de anul I

01.10 – Studenții de anul II și III

02.10 – Studenții de anul IV, master

DOCUMENTE NECESARE

• copie după cartea de identitate/ pașaport
  • poză 3/4
  • achitarea taxei de cazare (prima lună)
  • contractul de cazare (se completează la preluarea locului, în cămin)

!!! Studenții care nu pot veni personal pentru procesul de cazare pot să fie cazați de către familia acestora(mamă, tată, frate, soră) fără a fi nevoie de o împuternicire. Pentru a fi cazați de către altcineva, va fi nevoie de împuternicire.