Előzetes bentlakás lista 2024-2025 tanév

Contestațiile pot fi depuse până luni, 23 septembrie, la ora 09:00, la adresa de mail bioge@ubbcluj.ro, iar după soluționarea acestora, se vor afișa și listele finale. Contestația trebuie să includă numele studentului, numărul matricol/numărul de legitimație și motivul contestației.

De asemenea, în cazul în care doriți să renunțați la locul primit, vă rugăm să ne anunțați, pentru a-l putea repartiza altui student.

După data de 29 septembrie se va efectua o repartizare a locurilor rămase neocupate și prin urmare, o parte din studenții care nu vor primi un loc în cămin la afișarea listelor finale, vor primi la redistribuiri.

Vă mulțumim mult pentru răbdare și vă dorim un început de an universitar cât mai productiv!